Десантники-штурмовики виконали стрибки з парашутом в урбанізованій місцевості. ФОТО

-

Читайте также

В Туркменистане водителей обязали перекрашивать черные детали автомобилей в белый цвет

Уже почти неделю, с 24 ноября, белые автомобили, которые имеют черные детали кузова, не могут пройти техосмотр в дорожной...

На Донбасі ремонтують зруйнований окупантами міст на трасі Харків-Дебальцеве

Тривають заходи із відновлення пошкоджених та будівництва нових об’єктів інфраструктури Донецької області, які проводяться у плановому порядку з дотриманням...

Інженерні підрозділи Нацгвардії на Київщині вперше проходять колективну підготовку

У сучасних умовах успіх ведення бойових дій та проведення військових операцій значною мірою залежить від всебічного забезпечення, одним з...

Підрозділи 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України на Дрогобицькому летовищі на Львівщині активно виконують програму стрибків з парашутом й за тиждень особовий склад вже здійснив понад 1000 стрибків. Кожен із військовослужбовців, залежно від віку, має виконати від 2 до 5 стрибків, щоб завершити стрибкову програму, інформує ресурс АрміяInform.

«Першоразники» виконують стрибок із 800 метрів. Ті, хто стрибає другий раз і більше, мають десантуватися з висоти від 600 метрів і вище, але вже зі зброєю.

Особовий склад 1-го та 2-го десантно-штурмових батальйонів, а також розвідувального підрозділу, виконали стрибки з вантажними контейнерами. 

Зазначається, що раніше десантники бригади стрибали, в основному, на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Яворові, але через те, що на полігоні дуже багато проводиться навчань, зокрема міжнародних, і занять різних фахівців із бойової підготовки, практично неможливо «вклинитися» в їхній насичений розклад.

Окрім того, на новому аеродромі створені всі умови урбанізованої місцевості, з якими доводиться стикатися під час завдань на сході країни — поруч міська забудова, лінії електропередач, рови з водою, ліс, автошляхи.

Тобто міжобласний аеропорт, який розташований на північно-східній околиці міста, і використовується для поштових літаків, відповідає реаліям, у яких доводиться діяти десантно-штурмовим підрозділам.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Житомирщині пройшли навчання серед військовослужбовців 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України, які виконали планову програму стрибків з парашутом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Донбасі ремонтують зруйнований окупантами міст на трасі Харків-Дебальцеве

Тривають заходи із відновлення пошкоджених та будівництва нових об’єктів інфраструктури Донецької області, які проводяться у плановому порядку з дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю...

В Туркменистане водителей обязали перекрашивать черные детали автомобилей в белый цвет

Уже почти неделю, с 24 ноября, белые автомобили, которые имеют черные детали кузова, не могут пройти техосмотр в дорожной полиции Ашхабада в Туркменистане. Владельцев...