День визволення від «руського миру»: у Маріуполі пройшов Марш українських сил. ФОТО

-

Читайте также

У неділю, 13 червня, Маріуполь відзначає річницю визволення міста від «руського миру». Свято розпочалось з Маршу українських сил.

Центральною вулицею міста під українськими прапорами, у вишиванках та іншій національній символіці пройшлися жителі міста, повідомляє АрміяInform.

Кількість учасників ходи сягала кілька тисяч осіб. Під час проходження люди скандували: «Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам!». Знаковим був і той факт, що, крім молоді, участь у ході брали й люди літнього віку.

Після завершення Маршу відбувся парад військової техніки, за якою прослідкували колони правоохоронців Маріуполя. Містяни зустрічали військових словами подяки за мир у столиці Приазов’я.

Завершилися урочистості нагородженням військовослужбовців за заслуги перед Батьківщиною.

Як повідомляла група ІС, незважаючи на війну з Росією і на складні умови пандемії, порт Маріуполя нарощує вантажну базу. Крім того, тут вдалося відновити будівництво такого масштабного інвестпроєкту, як зерновий термінал.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Раде собираются поддержать «Крымскую платформу» — Разумков

В Верховной Раде продолжается сбор подписей народных депутатов за проведение внеочередной сессии во время саммита «Крымской платформы», намеченного на...