Делегація з Латвії передала гуманітарну допомогу жителям Донбасу: опубліковані фото

-

Читайте также

В рамках кількаденного візиту делегації Латвійської Республіки до району проведення операції Об’єднаних сил іноземні високопосадовці передали гуманітарний вантаж для мирного цивільного населення, яке потерпає від російської збройної агресії у прифронтових селах та містах Донецької області. Про це йдеться у повідомленні на сторінці штабу ООС в соціальній мережі Facebook.

Надзвичайний та Поважний Посол Латвійської Республіки в Україні пан Ілгварс Клява зазначив, що завжди намагаються підтримувати та допомагати Україні.

— Ми передаємо цей гуманітарний вантаж людям, котрі проживають там, де йде війна, де вони постійно наражаються на не безпеку, — повідомив пан Ілгварс Клява. – Наша країна й надалі підтримуватиме українців та допомагатиме їм як гуманітарними речами, так і відстоюватимемо їх серед міжнародної спільноти.

Делегація Латвійської Республіки також побувала на Луганщині, де провела зустріч з керівництвом області та міста Сєвєродонецька.

Крім того в рамках візиту іноземні високопосадовці побували у кількох підрозділах, особовий склад яких зараз виконує бойові завдання на передових позиціях операції Об’єднаних сил.

Надзвичайний та повноважний Посол запевнив, що Латвія й надалі прийматиме на реабілітацію поранених українських військовослужбовців та надаватиме будь-яку іншу допомогу. Пан Ілгварс Клява також зазначив, що й надалі планують відвідувати українських військових у районі проведення ООС, залучивши більшу кількість високопосадовців уряду та Сейму Латвії.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше українські військові передали дитячій лікарні Краматорська гуманітарну допомогу. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Альтернатива российскому газу: США ведут переговоры с Катаром о поставках в ЕС

США ведут переговоры с Катаром о поставках газа в Европу в случае, если Россия использует это как инструмент давления...