Делегація парламенту Франції відвідала Широкине та КПВВ «Гнутове»: опубліковано фото

-

Читайте также

Візит розпочався із брифінгу на території КПВВ «Гнутове», де командир оперативно-тактичного угрупування «Схід» полковник Сергій Літвінов ознайомив присутніх із ситуацією на лінії зіткнення, розповів про гуманітарні заходи та розмінування в районі ООС, що відбуваються за ініціативи Командування об’єднаних сил. Французькій стороні також продемонстрували статистику порушень російськими окупаційними військами режиму припинення вогню та докази застосування ними забороненої Мінськими домовленостями зброї проти українських військових. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Операції об’єднаних сил.

Іноземна делегація ознайомилася з роботою та інфраструктурою КПВВ «Гнутове». Після цього вирушила в зруйноване селище Широкине. Спочатку французьким парламентарям показали архівні фото селища до приходу агресора, розповіли про курортне минуле населеного пункту. А потім дозволили пройтися вулицями Широкиного і на власні очі побачити наслідки агресії РФ.

– Це мій перший візит в район проведення бойових дій в Україні, – говорить депутат Національних зборів Франції пан П’єр Персон. – Ми зустрілися з керівниками місцевих органів влади та військовими командирами. Ми хотіли на власні очі побачити те, що тут відбувається і засвідчити підтримку Європи, а саме Франції. Адже Україна належить до Європи не лише географічно, але і ментально. Тож коли на кордонах Європи народ бореться за свою незалежність, звичайно, Франція не може залишитися осторонь і, звичайно, буде допомагати.

Парламентар зазначив, що про все почуте і побачене буде проінформовано комітет закордонних справ з метою ухвалення відповідної резолюції.

– Ми вражені хоробрістю і стійкістю українських воїнів, які знаходяться на передовій і боронять Україну. Ми намагатимемося переконати, що Україна дійсно формально може вступити в НАТО, що вона дійсно готова. І намагатимемося всіляко матеріальними засобами підтримувати українську армію, адже вона того варта.

На останок пан П’єр Персон запевнив, що все побачене і почуте він донесе до відома президента Франції.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше прифронтові райони Приазов’я відвідала делегація зі США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Віряни ПЦУ з села Михальча засудили дії прихильників московської церкви: подробиці

Представники російської церкви в Михальчі, співбрати яких під виглядом хресних ходів та молитовних стоянь допомагали бойовикам розпалювати війну на...