CБУ блокувала сприяння терористичній організації «ДНР» через поставки вугілля. ФОТО

-

Читайте также

СБУ блокувала сприяння терористичній організації «ДНР» через незаконні поставки вугілля в Україну та країни ЄС.

Як повідомляє пресцентр спецслужби, оперативники та слідчі встановили, що організував протиправний механізм власник донецьких збагачувальних фабрик групи компаній «Энергоимпекс». За домовленістю з ватажками «ДНР», його структури «допомагали» бойовикам із сортуванням та збагаченням кам’яного вугілля, видобутим на «націоналізованих» шахтах.

На продукцію організатори виготовляли підроблені документи про її походження. Потім вугілля через територію РФ «офіційно» постачали і реалізовували в Україні та деяких країнах Євросоюзу. Більша частина отриманих коштів йшла до псевдобюджету «республіки» та на матеріальну підтримку НЗФ.

Для здійснення протиправної діяльності в нашій країні організатор зареєстрував у Києві так звану «дзеркальну» комерційну структуру з українською юрисдикцією. У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели у Києві низку слідчих дій в офісі та за місцями проживання фігурантів справи. Вилучено документацію, печатки суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності, які доводять здійснення оборудки.

Як повідомляла група ІС, СБУ повідомила про підозру за участь у терористичній організації одному з колишніх керівників так званої «ДНР».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Іранські дрони для росії: ЗМІ повідомили, чим заплатила Москва

росія сплатила Ірану 140 млн. євро готівкою та передала низку захоплених в Україні зразків західної зброї в обмін на...