Домой Фото Будівництво на Широкому Лані: контури табору підготовки військових все чіткіше. ФОТО

Будівництво на Широкому Лані: контури табору підготовки військових все чіткіше. ФОТО

Державна спеціальна служба транспорту показала стан будівництва стаціонарного бригадного табору на Широкому Лані — 235-му міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів.

Як повідомляє «Український мілітарний портал», обіцяють завершити будівництво вже до кінця 2020 року, а зайшли ж військові будівельники з Державної спеціальної служби транспорту України на об’єкт у травні 2020 року.

Зараз тут вже завершено та введено в експлуатацію будівлю КПП стаціонарного бригадного табору. На 90% завершено роботи з електрифікації та освітлення військового містечка, ведуться роботи по благоустрою території.

Продовжуються роботи на інженерних спорудах бригадного табору – облаштовуються спеціальні басейни, територія котельні, тощо.

Будівництвом 11 казарм на стаціонарному бригадному таборі займається 1 окрема бригада ДССТ, інженерними спорудами та мережами, а також благоустроєм території – 36-й шляхо-відновлювальний полк.

Як повідомляла група ІС, в районі проведення операції Об’єднаних сил побудують військові бази за стандартами НАТО. Йдеться про Маріуполь та Сєвєродонецьк.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу