Британія виділила кошти на створення винищувача наступного покоління. ФОТО

-

Читайте также

Велика Британія виділила 250 мільйонів фунтів стерлінгів на програму створення винищувача наступного покоління Tempest.

Про це інформує ресурс «Мілітарний».

Міністерство оборони Великої Британії уклало контракт з компанією BAE Systems на суму близько 250 мільйонів фунтів стерлінгів на розвиток програми зі створення винищувача наступного покоління Tempest, повідомляє UK Defence Journal.

Угода офіційно знаменує початок концептуального розвитку та фази оцінки програми.

«Сьогодні знаменний крок на наступному етапі створення майбутнього бойового літака з багатомільйонними інвестиціями, які спираються на знання та вміння наших британських спеціалістів. Підсилюючи нашу вже провідну у світі авіаційну промисловість, контракт збереже тисячі робочих місць у Великій Британії та гарантує, що Велика Британія залишиться на першому місці у авіаційній галузі», – сказав держсекретар з питань оборони Великої Британії Бен Уоллес.

В свою чергу, керуючий директор групи авіаційного сектору BAE Systems Кріс Бордман, додав:

«Співпрацюючи з нашими партнерами по галузі та Міністерством оборони, ми йдемо по шляху реалізації амбітної програми для Великої Британії, яка забезпечить високотехнологічну та складну систему повітряної оборони, здатну протистояти майбутнім загрозам та захищати нашу національну безпеку».

Нагадуємо, що три європейські країни, такі як: Італія, Велика Британія та Швеція наприкінці 2020 року домовилися створити винищувач нового покоління Tempest.

Програма в рамках якої створюватиметься перспективний багатофункціональний літак отримала назву FCASC (Future Combat Air System Cooperation).

Розробка машини має розпочатися в 2025 році, їй передуватимуть інші міждержавні домовленості.

Компанія BAE Systems називає Tempest винищувачем “шостого покоління” і очікує його введення в експлуатацію в 2035 році. Tempest має замінити в повітряних силах європейських країни винищувач Eurofighter Typhoon.

Проект реалізується консорціумом Team Tempest у складі компаній BAE Systems, Rolls-Royce, Leonardo та MBDA.

Як повідомляла група «ІС», російський винищувач Су-35 програв повітряний бій Rafale.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Между Сербией и Косово разгорается новый конфликт: как Москва садит ГРУши на Балканах

Вооруженные силы Сербии 23 сентября повысили боевую готовность в двух округах на границе с Косово. Глава сербского минобороны Небойша...