Бойові можливості катера «Слов’янськ» перевірили в акваторії Чорного моря. ФОТО

-

Читайте также

Екіпаж патрульного катера «Слов’янськ» вперше в цьому році здійснив вихід в акваторію Чорного моря, де виконував елементи експериментального курсового завдання, що спеціально адаптоване для визначення бойових спроможностей катера класу Island.

Як повідомив командир катера капітан-лейтенант Дамір Аулін, особливу увагу під час виходу в море приділили відпрацюванню екіпажем навчально-бойових завдань у зимових умовах і перевірці бойових можливостей озброєння катера.

«Загалом під час виходу в море екіпаж катера провів низку корабельних бойових навчань. Корабельні бойові розрахунки тренувалися діяти згідно зі штатним розписом. Передусім відпрацьовано приготування та плавання катера під час шторму. Пройшли тренування з несення, зміни вахт і перевірки їхнього рівня бойової готовності», — розповів Дамір Аулін.

Крім того, в режимі реального часу військові моряки здійснювали обмін даними з метою висвітлення морської обстановки. Важливим тактичним епізодом було відпрацювання елементів рятування людини, що опинилася за бортом.

До речі, Дамір Аулін у 2014-му був одним з тих курсантів севастопольської Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова, які заспівали Гімн України на плацу навчального закладу, коли на ньому окупанти підіймали російський триколор. Він залишився вірним Військовій присязі та українському народові й разом зі своїми побратимами вийшов з Криму на материкову частину України. Продовжив навчатися на офіцера ВМС України вже в Одесі. Тепер він командир катера й успішно керує екіпажем під час виконання завдань у морі.

Як повідомляла група «ІС», командування ВМС ЗСУ запропонувало Міністерству оборони модернізацію силами вітчизняного оборонно-промислового комплексу двох патрульних катерів типу «Айленд» «Слов’янськ» та «Старобільськ».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

ЗРК Hawk посилить українську ППО

У Повітряному командуванні "Центр" повідомили про те, що українська система протиповітряної оборони буде посилена американським зенітним ракетним комплексом Hawk. "Нове...