Бійців ЗСУ забезпечать новим одягом та спорядженням на літо. ФОТО

-

Читайте также

Армійців військових частин ЗСУ порадують одразу кількома новинками речового майна. Зокрема, до армійських колективів надійдуть чотири нових зразки зручного спорядження: кобура пістолетна накладна, сумка-підсумок типу «К», гідросистема для питної води з чохлом та фляга індивідуальна польова типу «А».

За словами начальника речового складу Об’єднаного центру забезпечення оперативного Командування «Схід» підполковника Богдана Чупилка, перші великі партії цього майна вже направили із Харкова до речових сховищ частин. Особливий інтерес у військах викликала гідросистема для питної води, повідомляє АрміяInform.

«Вона дуже компактна, а за допомогою зручного чохла її можна носити на спині й втамувати спрагу лежачи десь у засідці. Розрахована аж на 3 літри. Подібні ємкості є в багатьох арміях країн-членів НАТО, а відтепер і в нас. Насамперед ми направили ці гідростеми десантникам, розвідникам та спецпризначенцям, які виконують бойові завдання на Сході України», – пояснив підполковник Богдан Чупилко.

Українські кулеметники оцінять сумку-підсумок типу «К» (кулеметна). Адже її спеціально розроблено для боєприпасів. Раніше коробки із патронами військові носили в руках. Тепер же можна носити на поясі чи за спиною. У результаті, руки будуть вільними.

Тим часом до інших військових частин стали надходити нові фляги. На відміну від старих алюмінієвих, ці зроблені з харчового пластику – об’ємом один літр. Та головне, що вони дуже легкі й прозорі. Останнє дозволяє швидко розпізнавати якість рідини та чистоту внутрішніх стінок ємкості.

«Гадаю, українські кулеметники оцінять і сумку-підсумок типу «К» (кулеметна). Адже її спеціально розроблено для боєприпасів. Раніше коробки із патронами військові носили в руках. Тепер же можна носити на поясі чи за спиною. В результаті, руки будуть вільними», – розповів начальник речового складу.

Щодо служби армійців у літню пору року, то харківські тиловики, як кажуть, швидкими темпами забезпечують військові колективи оновленими сорочками із короткими рукавами типу поло.

«Новизна літніх футболок зразку 2021-го полягає в тому, що в матеріалах для них, знову ж на прохання військових, додано дещо більше синтетичних матеріалів. Зроблено це спеціально, щоб елемент форми якомога менше втрачав колір на сонці й після численного прання. Також на обох рукавах за допомогою «липучки» розміщено державні прапорці встановленого для одностроїв розмірів із красивим яскравим відблиском. У результаті, вона стала презентабельнішою», – уточнив підполковник Богдан Чупилко.

Як повідомляла група ІС, Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» передав армії відремонтований бомбардувальник Су-24.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

28 союзників письмово вимагають від Угорщини поновлення роботи Комісії Україна-НАТО

28 союзників НАТО письмово вимагають від Угорщини відновлення роботи Комісії Україна-НАТО на найвищому рівні. Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з...