Домой Фото Бійці ООС звели 70-метровий понтонний міст для переправи важкої техніки через річку...

Бійці ООС звели 70-метровий понтонний міст для переправи важкої техніки через річку Айдар. ФОТО

У районі проведення Операції об’єднаних сил на Луганщині відбулися тактико-спеціальні заняття з наведення понтонно-мостової переправи через річку Айдар із застосуванням аерозольного прикриття, тобто маскування. До тактичних занять залучалася понтонна рота одного із Центрів інженерного забезпечення та зведений загін полку радіаційного, хімічного і біологічного захисту, що входять до сил і засобів ООС, інформує штаб ООС.

За легендою, противник закріпився на панівній висоті на правому березі річки. Для штурму ворожих позицій і захоплення плацдарму бійці отримали завдання приховано з’єднати береги понтонно-мостовою переправою, аби перекинути туди бойову техніку та особовий склад.

Командир понтонної роти зазначив, що довжина наведеної переправи становить 71 метр, вантажопідйомність – 60 тонн, тобто по ній спокійно можуть пройти танки та броньована техніка.

Для організації переправи було організовано комендантську службу, евакуаційно-рятувальне і медичне забезпечення.

 

Наведення переправи та перекидання основних сил відбувалося приховано, у димовій завісі аерозольного маскування. 

Окрім того, було проведено радіаційну, хімічну і біологічну розвідку локації та маршруту, враховано метеорологічні умови.

Підсумовуючи практичну фазу занять, керівник ТСЗ зазначив, що військовослужбовці-понтонери і маскувальники зі своїм завданням справились на тверду оцінку «добре».

Нагадаємо, як інформувала група ІС, на Хмельниччині три дні тривали змагання військових інженерів ЗС України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.