Балаклійський ремонтний завод передав українській армії партію відремонтованих ЗСУ-23-4М «Шилка»: опубліковані фото

-

Читайте также

Державне підприємство «Балаклійський ремонтний завод», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», передало Збройним силам України відремонтовані ЗСУ-23-4М «Шилка».

Підприємство вчасно та якісно виконало капітальний ремонт техніки. Кожен етап відновлення контролювався фахівцями Міністерства оборони. Після проведення полігонних випробувань техніку передано замовнику, йдеться у повідомленні на сайті «Укроборонпрому».

Як зазначає в.о. директора підприємства Олександр Попов, контракт виконано в рамках держоборонзамовлення у 2021 році, але частину робіт було розпочато за обігові кошти підприємства.

ЗСУ-23-4 «Шилка» – зенітна самохідна установка, призначена для безпосереднього протиповітряного захисту наземних військ, знищення повітряних цілей, що летять зі швидкістю до 450 м/с, на відстані до 2500 метрів та висоті до 1500 метрів, а також наземних (надводних) цілей на відстані до 2000 метрів з місця, з короткої зупинки і в русі.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ХБТЗ передав армії партію модернізованих Т-64. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Підготовка до зимової кампанії ЗСУ: експерти ISW вказали на особливості

Українські офіційні особи вказали, що українські сили планують продовжити наступальні операції протягом майбутньої зими, щоб отримати вигоду з недавніх...