Артилеристи ЗСУ перед міжнародними навчаннями потренувались у бойовій стрільбі. ФОТО

-

Читайте также

На території Міжвидового центру підготовки підрозділів, що на Київщині, пройшли бойові стрільби артбатареї гармат 2А36 «Гіацинт-Б» артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича у межах підготовки підрозділу до участі в міжнародних навчаннях «Dynamic Front 2021», повідомляє інформагентство АрміяІнформ.

Багатонаціональні навчання відбудуться незабаром відразу на трьох умовних театрах воєнних дій: у Німеччині, Польщі та Туреччині.

«Головне завдання — взаєморозуміння представників артилерії різних армій на одному театрі бойових дій з можливістю керування з багатонаціонального штабу. Тобто під час навчань відпрацьовуватимуть різні питання сумісності, наприклад, коригувати вогонь будуть військовослужбовці з однієї країни, а вести вогонь військовослужбовці з іншої», — розповів пресофіцер бригади молодший лейтенант Олег Калашніков.

Також у бригаді зазначають, що наразі триває вже завершальний етап навчальних дій чергової батареї у разі загострення збройного конфлікту. Все відбувається на тлі тактичних навчань, на яких відпрацьовують дії артилерійської батареї в наступальній (контрнаступальній) операції.

Загалом на полігоні МЦПП бердичівські гармаші перебувають ось уже місяць. І весь цей час з батареєю працювали також і канадські інструктори. Під час співпраці відбувався обмін практичним досвідом, наші «боги війни» знайомилися з деякими нюансами роботи артилерійських підрозділів армії цієї країни-партнера, мали живе спілкування з іноземними колегами.

Активна фаза міжнародних навчань з бойовою стрільбою для українських артилеристів відбудеться в Польщі з 11 по 18 травня. Там ЗСУ будуть представлені делегацією з 85 військовослужбовців.

Як повідомляла група ІС, військовослужбовці окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха тренувалися уражати цілі із закритих вогневих позицій з першого пострілу. Особлива увага приділялася виконанню вогневих завдань за допомогою програми Armor.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

НАТО готовится к масштабным учениям Steadfast Defender 2021: что известно

С целью проверки готовности и мобильности войск НАТО проведет с 20 мая по 22 июня масштабные учения Steadfast Defender...