Артилеристи Азову стали найкращими на турнірі у зоні ООС. ФОТО

-

Читайте также

Бійці окремого загону спецпризначення «Азов» Нацгвардії України вибороли перемогу в ході турніру на кращий артилерійський розрахунок залучений до операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-служба частини.

З 12 по 14 серпня кращі артилерійські розрахунки військових підрозділів, які беруть участь в ООС, змагались за звання найкращого.

Азовці виступали зі своєю Д-30 та змагались в цьому класі з бійцями батальйону «Айдар». Також в змаганнях взяли участь військовослужбовці 44 оабр і 30 та 53 омбр, 36-а обмп. В турнірі були представлені такі артилерійські системи як Д-30, Д-20, 2А36 «Геацинт», самохідні 2С1 «Гвоздика» та 2С3 «Акація», а також БМ-21 «Град».

Перший день змагань. Артилеристам необхідно було пройти естафету. Бійцям треба було завантажити та розвантажити ящики з боєкомплектом, подолати різного роду перешкоди, розібрати та зібрати автомат після чого відстрілятися з нього, по команді «Гази» одіти протигаз, подолати в ньому перешкоду та в кінці евакуювати пораненого побратима.

Другий день змагань. Учасники мали продемонструвати свої навички в розгортанні, наведенні та згортанні своєї гармати. Оцінювався не лише час за який виконувались всі елементи, але й якість їх виконання, адже від цього залежить влучність стрільби.

Третій день змагань. Цей етап виявився найвидовищнішим. 15 артилерійських установок різних систем та калібрів одна за одною проводили стрільби. Кожний розрахунок хотів бути найвлучнішим, тому віддавався стрільбам на повну. Проте переможець може бути тільки один.

За результатами трьох днів змагань, кращим серед артилеристів ООС став артилерійський розрахунок полку «Азов», набравши найбільшу кількість балів за всі проведені етапи. Азовці також стали кращими в своєму класі серед гаубиць Д-30.

Як повідомляла група ІС, у зоні проведення операції Об’єднаних сил відбулось змагання на кращу артилерійську батарею оперативного командування «Північ».

загрузка...

Свежее

В США раскрыли схему контрабанды в Россию оптических прицелов: подробности

В понедельник, 21 июня, Министерство юстиции США предъявило обвинения по делу о масштабной контрабанде тепловизионных оптических прицелов и очков...