Артилерійська бригада ЗСУ отримала модернізовані комплекси управління вогнем. ФОТО

-

Читайте также

Комплекс командирських машин управління вогнем артилерії 1В12 отримала для подальшого використання 26-а артилерійська бригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Про це повідомляє прес-служба 26 бригади.

Машини комплексу 1В12 забезпечують ведення розвідки та управління вогневими взводами, батареями та дивізіонами в будь-яку пору року та доби, за будь-яких реально можливих метеоумов.

Роботи по ремонту, відновленню та переоснащенню комплексу на новітні технічні засоби здійснювались силами в/ч А0153 (732-а артилерійська база озброєння).

До цього такі роботи проводилися лише на підприємствах оборонно-промислового комплексу.

На переданих до 26 бригади 1В12 здійснили переобладнання програмно-апаратного комплексу бойових машин, замінено радіостанції на сучасні західні та вітчизняні аналоги, також були замінені системи передачі даних на цифрові.

Машина управління вогнем артилерії — це уніфікована командно-спостережна (командно-штабна) машина, що призначена для автоматизації процесу управління веденням вогню і бойовими діями артилерійських підрозділів.

Проведення ремонту та модернізації 1В12 на 731-й базі артилерійського озброєння,та роботи з налаштування апаратури на модернізованій 1В12:

Як повідомляла  група ІС, на підприємстві “Мотор-Січ” модернізували гелікоптер Мі-8МСБ-В для авіації ВМС ЗС України.

загрузка...

Свежее

Обломавшись с Украиной, Москва вонзает свои когти в Казахстан

На днях министру иностранных дел России пришлось оправдываться за заявления российских политиков в адрес Казахстана. Во время интервью казахстанскому телеканалу...