Домой Фото Американські та українські спецпризначенці виконали серію стрибків з конвертоплана Osprey. ФОТО

Американські та українські спецпризначенці виконали серію стрибків з конвертоплана Osprey. ФОТО

У минулу п’ятницю, 18 вересня, Сили спеціальних операцій ЗС США та Сили спеціальних операцій ЗС України виконали стрибки з парашутом з великих висот у вільному падінні з літака ВПС США CV-22B Osprey поблизу Вінниці. Про це у Тwitter інформують у Посольстві США в Україні.

Через день, 20 вересня, вже біля Бердичева українські та американські спецпризначенці взяли участь у навчаннях по роботі з канатною спусковою установкою на конвертопланах ВПС США Оспрі CV-22, що знаходяться у розпорядженні 352-го крила сил спеціальних операцій США.

Такі стрибки були частиною навчань «Fiction Urchin», зосереджених на співпраці між Україною та США з акцентом на оперативній сумісності під час кваліфікаційного навчального курсу Сил спеціальних операцій ЗС України, йдеться у повідомленні дипломатичного відомства.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, американське Посольство запрошувало українців на власні очі побачити спільне тренування Сил спеціальних операцій, яке проходитиме одразу у декількох містах. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу