На Гончарівському загальновійськовому полігоні (Чернігівщина) відбулися відкриті змагання зі снайпінгу серед військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗС України.

«У змаганнях беруть участь і сертифіковані снайпери, і початківці. Тому тут вони не тільки демонструють вправність у стрільбі, а ще й обмінюються досвідом, новачки у снайпінгу навчаються у професійних колег, –  прокоментував начальник групи підготовки снайперів управління бойової підготовки ОК «Північ» Сухопутних військ ЗС України. – Ми що наразі займаємося питанням щодо професійної підготовки снайперів наших військових частин. Тобто, будемо направляти бійців на навчання в школу снайперів», – додав він.

Як повідомляє Міноборони, турнір зібрав учасників бойових дій, які точно і практично знають, як працювати на знищення ворога, і де треба підтягнути рівень свого професіоналізму. Тому такі турніри – скоріше чергове тренування та вдосконалення навичок тактичної стрільби при зміні оперативної обстановки в умовах, наближених до реальної обстановки.

«Ми повинні тренуватися постійно, незважаючи на те, чи знаходимося ми в районі виконання бойових завдань, чи на мирній землі. Від цього залежить результат нашої роботи», – говорить один з учасників змагань.

У результаті командну першість зі снайпінгу в оперативному командуванні «Північ» завоювали військовослужбовці 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського. В індивідуальному заліку кращим став снайпер з 1 окремої танкової Сіверської бригади.

Кращі снайпери представлятимуть оперативне командування у відкритих змаганнях снайперських парна рівні Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

Як раніше повідомляла група ІС, снайпери ОС готові протистояти останнім зразкам російської зброї.