58-а окрема мотопіхотна бригада ім. гетьмана І. Виговського стала кращою у снайпінгу. ФОТО

-

Читайте также

На Гончарівському загальновійськовому полігоні (Чернігівщина) відбулися відкриті змагання зі снайпінгу серед військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗС України.

«У змаганнях беруть участь і сертифіковані снайпери, і початківці. Тому тут вони не тільки демонструють вправність у стрільбі, а ще й обмінюються досвідом, новачки у снайпінгу навчаються у професійних колег, –  прокоментував начальник групи підготовки снайперів управління бойової підготовки ОК «Північ» Сухопутних військ ЗС України. – Ми що наразі займаємося питанням щодо професійної підготовки снайперів наших військових частин. Тобто, будемо направляти бійців на навчання в школу снайперів», – додав він.

Як повідомляє Міноборони, турнір зібрав учасників бойових дій, які точно і практично знають, як працювати на знищення ворога, і де треба підтягнути рівень свого професіоналізму. Тому такі турніри – скоріше чергове тренування та вдосконалення навичок тактичної стрільби при зміні оперативної обстановки в умовах, наближених до реальної обстановки.

«Ми повинні тренуватися постійно, незважаючи на те, чи знаходимося ми в районі виконання бойових завдань, чи на мирній землі. Від цього залежить результат нашої роботи», – говорить один з учасників змагань.

У результаті командну першість зі снайпінгу в оперативному командуванні «Північ» завоювали військовослужбовці 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського. В індивідуальному заліку кращим став снайпер з 1 окремої танкової Сіверської бригади.

Кращі снайпери представлятимуть оперативне командування у відкритих змаганнях снайперських парна рівні Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

Як раніше повідомляла група ІС, снайпери ОС готові протистояти останнім зразкам російської зброї.

загрузка...

Свежее

Кремль признал, что не сможет помешать вступлению Украины в НАТО: заявление

Российская Федерация не может помешать вступлению Украины в НАТО. Вместе с тем, Кремль готов пойти на все, чтобы «минимизировать»...