Зловмисники намагалися створити «паралельні» територіальні громади на Кіровоградщині — СБУ

-

Читайте также

СБУ викрила у Кіровоградській області організоване угруповання, причетне до створення незаконних органів місцевого самоврядування. Зловмисники планували дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні.

За попередніми даними слідства, учасники групи намагалися сформувати на території області декілька фейкових ОТГ для привласнення повноважень офіційних територіальних громад. Для цього вони провели «установчі збори», на яких прийняли рішення про створення псевдоутворень і призначення «керівників», повідомляє пресцентр СБУ.

Встановлено, що через підроблені документи і печатки зловмисники планували взяти під контроль майно і природні ресурси на території декількох селищ регіону.

Під час обшуків за місцями проживання організатора та двох активних учасників угруповання правоохоронці виявили: документацію фейкових ОТГ; фіктивні посвідчення «депутатів»; засоби зв’язку та комп’ютерну техніку, яку ділки використовували для виготовлення підробленої документації.

У межах кримінального провадження за ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до нього.

Як повідомляла група ІС, СБУ викрила та припинила діяльність розгалуженої антиукраїнської мережі, організатори якої створювали незаконні органи місцевої влади на Кіровоградщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Коронавирусный коллапс в РФ: как пропаганда способствовала провалу массовой вакцинации

Российскому пропагандистскому ТВ понабилось полгода, чтобы перестать критиковать западные вакцины, рассказывать о побочках после западных прививок и страшить западными...