Злочин проти людей: московський патріархат провів «хресний хід» в окупованій Горлівці

-

Читайте также

В окупованій Горлівці Благовіщенський храм міста увінчався куполами. З цього приводу московський патріархат влаштував «хресний хід», чим наразив десятки людей на небезпеку зараження коронавірусом, повідомляє «Духовний фронт України».

«Духовний фронт засуджує проведення аналогічних заходів по всій території України, в тому числі, тимчасово окупованій. Вважаємо, що дії РПЦ та РПЦвУ під час Великого Посту та святкування Великодня із закликами до проведення та безпосереднього проведення масових заходів, досить скоро будуть кваліфіковані як геноцид та злочини проти життя та здоров’я громадян», — говориться в повідомленні.

Там акцентують, що всі організації підпорядковані Кремлю всіма силами намагаються продовжити традицію здійснення геноциду проти України, і проросійська «УПЦ МП» є далеко не останньою скрипкою у такій злочинній діяльності московських можновладців.

Як повідомляла група «ІС», озброєні окупанти оточили Горлівку, проводять зачистки в рамках «боротьби» з коронавірусом.

Свежее

В навчальному центрі армії рф мобілізований помер від цироза печінки

Як повідомляла група «ІС», 1 жовтня, у їдальні навчального танкового центру військової частини у свердловському селищі Порошине знайшли тіло...