Житло для захисників України: Мінветеранів отримає 5,5 млрд гривень

-

Читайте также

На засіданні у четвер, 2 грудня, Рада прийняла у другому читанні та в цілому проєкт закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік», в якому закладено безпрецедентне фінансування ветеранської політики в Україні. Видатки Мінветеранів збільшено в 6 разів і вперше в історії становитимуть майже 6,19 млрд. гривень.

Пріоритетом є виділення 5,5 млрд. гривень на забезпечення житлом ветеранів війни, сімей загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Розмір закладених коштів забезпечить виконання державних зобов’язань перед 4 тисячами українських воїнів, зокрема тих, які захищали Україну та залишились без житла внаслідок збройної російської агресії.

Також виділено кошти на функціонування Українського ветеранського фонду, який запрацює з січня наступного року.

«Держава сьогодні тримає у фокусі ветеранську політику – забезпечення житлом, і медичну, психологічну реабілітацію, оздоровлення й освітні проєкти, а також підтримку ветеранського підприємництва. Я вдячна президенту України, прем’єр-міністру України, членам Уряду, парламенту, команді Мінветеранів за підтримку захисників», – наголосила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Крім того, ухвалений держбюджет-2022 передбачає фінансування у наступному році заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та членів їхніх сімей, родин загиблих воїнів, підтримку громадських об’єднань ветеранів.

Як зазначається, у 2021 році видатки Мінветеранів за усіма бюджетними програмами становили лише 989 млн. гривень, з яких 615,9 мільйона – на забезпечення житлом захисників.  Протягом року було виділено додатково 282 млн. гривень на забезпечення житлом захисників-переселенців та 4 млн. гривень – на забезпечення житлом постраждалих учасників Революції Гідності та родин загиблих Героїв Небесної Сотні.

Як повідомляла група ІС, Кабміну доручено у 2022 році забезпечити фінансування потреб сектора безпеки та оборони країни в обсязі не менше ніж 319 млрд. гривень.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Свои партизанские отряды: почему история с ТРО обречена на успех

Участие в ТРО – это максимально архетипичная деятельность для украинцев. Мы к ней генетически, исторически, культурно предрасположены. Свежие цифры...