«Зелений список» ЄС: стало відомо, чи планують вилучати Україну

-

Читайте также

Україну поки що залишають у списку держав, громадяни яких можуть подорожувати до країн Євросоюзу без додаткових обмежень, пов’язаних з коронавірусом. Про це повідомив кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Джозвяк з посиланням на свої джерела.

«Схоже, на цьому тижні жодна країна не буде вилучена зі списку безпечних третіх країн, звідки рекомендовано в’їзд. Це означає, що Україна поки «виживає» і залишатиметься в списку принаймні ще два тижні», — написав журналіст.

Нагадаємо, 9 вересня Євросоюз суттєво скоротив список країн, громадяни яких можуть подорожувати до ЄС без додаткових коронавірусних обмежень. До переліку викреслених потрапили чотири держави Східної Європи – Вірменія, Азербайджан, а також безвізові Албанія та Сербія. А 23 вересня Рада ЄС виключила Молдову і Боснію та Герцеговину з переліку країн, з яких дозволені несуттєві поїздки. Наразі у переліку третіх країн, звідки ЄС рекомендує дозволити несуттєві поїздки, лишається 14 країн, в тому числі Україна.

Як повідомляла група ІС, крива захворюваності на коронавірус в Росії продовжує зростати вгору, оновлюючи антирекорди, й вийшла на перше місце в світі по смертності від Covid-19 за добу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Потери оккупантов: стало известно о смерти российского наемника «Пиночета». ФОТО

Стало известно о смерти очередного российского наемника, который нелегально прибыл на Донбасс и воевал против ВСУ в составе незаконных...