Загадкова смерть митрополита РПЦ в Луганську: стали відомі нові подробиці

-

Читайте также

Справжні причини загадкової смерті митрополита в Луганську Митрофана (Юрчука) приховує РПЦ в Україні. Відомо, що він помер при загадкових обставинах 18 червня. За однією із версій, його вбив п’яний працівник єпархії РПЦ в Україні в Луганську.

На такі висновки наштовхують дані зі свідоцтва про смерть Юрчука, складеного представниками терористичної організації “ЛНР”.

Попри те, що у РПЦвУ говорили про смерть Митрофана (Юрчука) від інфаркту, в медичній довідці яку опублікував Главком, сказано, що смерть наступила через “закриту тупу травму голови з переломом кісток черепа та крововиливами під оболонки і в тканину головного мозку”.

Видання «Главком» попросило єпископа РПЦвУ Климента (Вечерю) прокоментувати, чому в довідці про смерть говориться про “смерть через тупу травму голови”, а про інфаркт ні слова.

“Як повідомили близькі владики, під час серцевого приступу він впав зі сходів і отримав таку травму. Для мене як для громадянина України документи, які видаються на тій території, абсолютно не є документами. Думаю, що і для вас, і для мене вони не мають жодної сили в юридичному значенні”, – заявив єрарх РПЦвУ Климент (Вечеря).

У Главкомі додали, що вже почали ширитися чутки, про смерть Митрофана від рук місцевих проросійських бойовиків.

Інша версія смерті – конфлікт Митрофана із п’яним працівником єпархії РПЦвУ в Луганську.

Як повідомляє Credo.Press, травму голови єрарх отримав під час конфлікту з високопоставленим співробітником єпархії, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. Поки немає ніяких відомостей про те, чи здійснюють члени терористичної організації “ЛНР” вивчення обставин справи.

Російські оглядачі вже висунули свої версії: “Чого їм було відразу не сказати, що архієрею голову проломили? Незрозуміло тільки поки, кафедру не поділили, чи афедрон”.

Таким чином ймовірно у РПЦвУ приховують справжні причини смерті свого єрарха на непідконтрольній Україні території. Чи приховували б вони причини смерті, якщо б вона сталась на підконтрольній Україні території? Питань багато, а відповідей немає. Тим часом Митрофана поховали в Києво-Печерській лаврі.

Як повідомляла група «ІС», РПЦ в Україні руками підконтрольної ГО збирається дестабілізувати ситуацію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Беларуси начался отток бойцов из спецподразделения «Альфа»

Отток кадров из силовых подразделений Беларуси продолжается. Кто-то дождался окончания контракта. Кто-то просто устал от постоянного прессинга, пишет Хартыя...