З місць позбавлення волі в ОРДЛО “мобілізували” близько тисячі ув’язнених — правозахисник

-

Читайте также

З місць позбавлення волі в ОРДЛО станом на червень-липень мобілізували близько тисячі ув’язнених, це приблизно 10-15% від загальної чисельності. Процес мобілізації проходить прямо через ватажка терористів “днр” Дениса Пушиліна та ватажка “лнр” Леоніда Пасічника.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів правозахисник Павло Лисянський.

“Що стосується рф, то там цифри можуть бути більшими. Як мені повідомили, Пригожин почав таку мобілізацію раніше, і кількість ув’язнених там також більша. Кількість людей може бути 5000, а то й до 10 тисяч наближатися”, — зазначив правозахисник.

За його словами, навчити ув’язнених так, щоб вони могли професійно воювати — нереально.

До того ж, поділився Лисянський, ув’язненим одразу під час вербування заявляють, що вони — гарматне м’ясо.

Нагадаємо, окупанти запевняють у своїх пропагандистських виданнях, що примусової мобілізації на Запоріжжі немає, проте оминути військову службу на російську владу не вдасться.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Турецький БПЛА Bayraktar AKINCI успішно випробував міні-бомбу із системами наведення GPS/INS. ВІДЕО

Ударний БПЛА Bayraktar AKINCI, який оснащений українськими двигунами АІ-450С, в ході чергових випробувань уперше використав міні-бомбу TOLUN із системами...