Як українці ставляться до візиту Вселенського патріарха до України: дані опитування

-

Читайте также

Більшість українців (57 відсотків з опитаних) позитивно ставляться до візиту Вселенського патріарха Варфоломія до України. Ще 32,5% мають нейтральне ставлення до його візиту і лише 6% – негативне. Такі дані опублікувала пресслужба Православної Церкви України з посиланням на КМІС.

Серед прихильників окремих конфесій найбільше тих, хто має позитивне ставлення, – серед вірян ПЦУ і Української Греко-Католицької Церкви (відповідно, 72% і 63%). Водночас серед прихильників Московського Патріархату в Україні 49% позитивно ставляться до візиту Вселенського Патріарха і лише 15% – негативно.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року президент України запросив Вселенського патріарха до України на 30-у річницю Незалежності країни.

Як повідомляла група ІС, УПЦ МП дестабілізує Україну напередодні візиту патріарха Варфоломія.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Крушение вертолета ФСБ на Камчатке: обнаружены останки пятерых членов экипажа

На Камчатке спасатели обнаружили останки пятерых членов экипажа вертолета ФСБ Ка-27, который 23 сентября потерпел крушение. Об этом говорится в...