Як Московський патріархат відбиває бажання ходити до церкви, — блогерка

-

Читайте также

Московський патріархат, який «працює» в Україні, відбив у відомої блогерки-атеїстки Олени Кудренко усе бажання хоч колись зайти до церкви РПЦвУ. Про це інформує Духовний фронт.

«Московський поп Онуфрій в Києві кидав яйця в натовп парафіян, яйця падали на підлогу, напевно, з підлоги їх і піднімали, кому-то було весело… це нормально в РФ. І виходить, прийнятно для московської церкви в Україні… У мене тут, на сході України, як раз московський паханат і процвітає, і саме він своїми квестами відбив у мене бажання заходити до церкви як таку. Проповзти під чимось, постояти на колінах, заплатити за вивішеного в передбаннику прейскурантом, ось тепер яйця з підлоги позбирати …», – написала блогерка.

Жінка також пригадала історію, як у 2008 році намагалась освятити автомобіль і звернулась до служителя РПЦ. Виявилось, що ціна освячення у цій церкві залежить від марки авто.

Олена Кудренко

«З повагою до всіх віруючих (ні, кривлю душею, не всіх), я все-таки вважаю, що Бог не може схвалювати приниження людини іншою людиною. Повинна бути взаємна культура і повага. Не може схвалювати ось такі бізнес-відносини. Так, заробіток в церквах є, але він не повинен бути зухвалим, інакше він вбиває довіру. І церква українська, сподіваюся, цей недолік заповнює. Я навіть в цьому сумніватися не хочу. У мережі є фото – в російській церкві без масок, в українській намагаються дотримуватися умов карантину. У російській вселяють народу, що вбивати взагалі не можна (але в головному їхньому офісі, в Росії, залізяки для війни освячують). В українській говорять про те, що захищатися – правильно. І це збігається зі здоровим глуздом теж», – підкреслила Олена Кудренко.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше у Держетнополітики пояснили суттєву різницю між ПЦУ та УПЦ МП.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Крупная французская компания может прекратить сотрудничество с заводом в Беларуси

Французская компания Michelin рассмотрит факты нарушения прав рабочих на БМЗ. Об этом говорится в ответе компании, адресованном Профессиональному союзу...