Вступ України до НАТО: уряд схвалив програму інформування громадськості

-

Читайте также

Кабмін затвердив програму щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції країни.

Як повідомляє Держкомітет телебачення і радіомовлення України, план Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України розробили Держкомтелерадіо та Міністерство культури та інформаційної політики.

«Суспільна підтримка курсу на євроатлантичну інтеграцію є нестійкою через неналежний рівень поінформованості щодо НАТО. За такої ситуації масова суспільна свідомість є вразливою до різноманітних маніпуляцій, внутрішніх і зовнішніх впливів», – йдеться в пояснювальній записці.

Програма, зокрема, передбачає:

— проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній про зміцнення обороноздатності України за підтримки НАТО;

— реформування сектору безпеки та оборони на прикладах впровадження стандартів та принципів НАТО;

— невійськову співпрацю Україна-НАТО;

— проведення низки тематичних заходів – лекцій, уроків, диспутів, конкурсів творчих робіт, інформаційних марафонів тощо.

Ці заходи мають покращити комунікації та протидіяти поширенню дезінформації, яка спрямована на дискредитацію НАТО та підрив національної безпеки. Реалізовувати програму мають центральні та обласні органи виконавчої влади, Київська міська держадміністрації в співпраці з громадськими організаціями.

Як повідомляла група ІС, більше половини українців вважають, що найкращим варіантом забезпечення безпеки для України був би вступ до НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Расовая дискриминация и финансирование терроризма: суд ООН назначил второй раунд объяснений по делу Украины против РФ

Международный суд ООН назначил второй раунд письменных объяснений по делу Украины против Российской Федерации относительно систематических нарушениях Международной конвенции...