Вставання з колін: у російському місті організували урок для дітей просто неба

-

Читайте также

Держава «передової космонавтики», «розвинутої медицини», «науки світового класу», «високої духовності» та патріотизму вкотре шокувала станом речей у сфері освіти. В російському Красноярську діти мікрорайону «Образцово» навчались просто неба.

«Відкритий урок» на пустирі організували 11 вересня батьки місцевих учнів. Місце було обрано не випадково – саме тут чиновники ще у 2017 році пообіцяли побудувати школу, пише «Духовний Фронт».

Попри всі обіцянки, терміни будівництва регулярно переносяться і дорослі змушені возити своїх дітей до шкіл у сусідні райони, а «відкритий урок» став своєрідною акцією протесту. Виділена під школу ділянка землі залишається пустирем.

Нагадаємо, радник заступника губернатора Красноярського краю Андрій Агафонов обрушився з критикою на росіян, які обурилися станом повітря у Красноярську: «Ниюча купа лайна це не росіяни, а плаксивий зброд».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Вставання з колін: у російському місті організували урок для дітей просто неба

Держава «передової космонавтики», «розвинутої медицини», «науки світового класу», «високої духовності» та патріотизму вкотре шокувала станом речей у сфері освіти....