Вселенський патріарх отримав підтримку щодо позиції стосовно ПЦУ

-

Читайте также

Вселенський патріарх Варфоломій отримав підтримку від Олександрійського патріарху Феодора ІІ у позиції щодо права народу України мати власну автокефальну і незалежну від Росії православну Церкву.

Він впевнений, що реакція Московського патріархату на надання Томосу ПЦУ, безумовно, не є правильною, пише «Духовний Фронт України».

Свою заяву патріарх Олександрійської церкви зробив 17 вересня після зустрічі з президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом, коли відповів на заяви журналістів про розірвання Євхаристійного єднання збоку Московського патріархату.

Феодор навіть нагадав, що з листопада минулого року згадує під час літургії митрополита Київського та всієї України Епіфанія. «Я вірю, що з плином часу ми будемо все чіткіше бачити проблеми, і врешті-решт усі Церкви зберуться, щоб побачити, що переважає перш за все єдність між нами та служінням народів землі», – підсумував патріарх Олександрійської православної церкви.

Раніше група ІС повідомляла про те, що РПЦ вдалась до помсти Олександрійській Церкві через визнання нею ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В России насчитали рекордно низкое число международных наблюдателей на выборах в Госдуму

На предстоящих выборах в Госдуму России будут работать всего 250 международных наблюдателей. Об этом сообщила председатель Центризбиркома РФ Элла...