Визначено перелік товарів, обмежених до перевезення через адмінмежу з Кримом

-

Читайте также

У вівторок, 7 грудня, набув чинності наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (МінТОТ) України про затвердження Переліку і обсягів обмежених або заборонених до переміщення через адміністративну межу товарів, а також товарів, які можуть бути віднесені до особистих речей.

Як повідомляє пресслужба МінТОТ, наказ покликаний максимально спростити процес перетину адміністративної межі з окупованими територіями Криму для цивільних осіб.

Зокрема, до переліку особистих речей, дозволених до переміщення через адміністративну межу із Кримом, відносяться товари, що мають ознаки вжитку. А також інші товари, які не мають ознак вжитку, та переміщуються як особисті речі у ручній поклажі та супроводжувальному багажі.

Повідомляється, що з окупованої території на контрольовані Україною території перевозяться товари, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 10 тисяч гривень та/або сумарна вага яких не перевищує 75 кг на одну особу. За умови, що харчові продукти – не більше 2 кг кожного найменування та непродовольчі товари – не більше 2 одиниць кожного найменування.

Також наказом унормовано порядок перевезення готівкових коштів фізичними особами через адміністративну межу. Фізична особа може переміщувати через адміністративну межу готівкові кошти у сумі, що не перевищує 100 тисяч гривень. Або еквівалентній сумі, в тому числі в іноземній валюті за крос-курсом, визначеним Нацбанком України на день перетинання адміністративної межі.

Якщо ж сума перевищуватиме 100 тисяч гривень, особа муситиме надати підтверджувальний документ про походження коштів, пояснили в міністерстві.

Як повідомляла група ІС, починаючи із квітня Україна заборонила ввезення з Росії пшениці, соняшникової олії, мийних засобів, паперу. Кабмін доповнив перелік товарів походженням із РФ, заборонених до ввезення в Україну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Україні розпочались ходові випробування протикорабельного комплексу «Нептун». ВІДЕО

Державне Київське конструкторське бюро "Луч" спільно з СКТБ Корпорація "УкрІннМаш" почали ходові випробовування першої серійної пускової установки протикорабельного комплексу...