Витік газу з російських газопроводів «Північний потік» стає масштабною екологічною катастрофою

-

Читайте также

У місці вибухів на газопроводах «Північний потік», утворилася вирва вируючої води діаметром 700 метрів. Вона вказує на екологічну катастрофу, пише Bloomberg.

«Це найпомітніший із трьох великих витоків газу з трубопроводів, що з’єднують росію з Європою», — вказує агенство. Згідно з оцінками ситуації від Німеччини, в результаті викидів у атмосферу потрапило близько 300 тисяч тонн метану. Цей парниковий газ є одним із найпотужніших.

«Ця кількість газу буде мати приблизно такий же вплив на клімат протягом 20-річного періоду, як і щорічні викиди 5,48 мільйона автомобілів у США», — наголошується в матеріалі.

Нагадаємо, вибух на газопроводах «Північний потік» був заздалегідь спланований росією, пише The Times з посиланням на джерело в Міноборони Британії.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

У Василівському районі на Запоріжжі окупанти готуються до евакуації. ФОТО

Окупаційна адміністрація Василівського району у Запорізькій області готується до евакуації населення. Про це повідомляє Telegram-канал «ТРУХА-Запоріжжя» та публікує фото відповідного...