Віряни ПЦУ з села Михальча засудили дії прихильників московської церкви: подробиці

-

Читайте также

Представники російської церкви в Михальчі, співбрати яких під виглядом хресних ходів та молитовних стоянь допомагали бойовикам розпалювати війну на сході держави та спиняли військових ЗС України, раптом вирішили з’їздити до столиці, бо вони, як виявляється, гнані.

Про це йдеться на сторінці у соцмережі Храму Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ с. Михальча.

«“Гонімі”, вас хто з церкви вигнав? Батюшка ваш! Той хто має залучати людей до церкви — вигнав вас з неї, а зараз до Києва їздить, вдаючи жертву. Ба більше, з ключами від церкви в кишені він просить “прощєнія” в родини новопредставлених, бо не може занести тіло покійного до церкви. А “гонімі” парафіяни мовчки кивають головами, так і має бути. Не сором вам? Ваших батьків, матерів, бабусь, дідусів тримають під дзвіницею, бо в церкву їм зась. Ґазди михальчанські, “хто” чи може, “що” вами керує? Де ваш розум? Кому ви довірилися?», — запитують автори допису.

 «Хто вас “гонить”? Навіть транспарант зрихтували до столиці “Захоплення церков це є дорога в пекло, а не до Бога”. Саме так, закривши, захопивши церкву, затоптавши всі засади моралі, промосковська частина села на чолі з “гонімим” батюшкою прямує дорогою, і ця дорога, на жаль, не до Бога…», — підсумували в громаді ПЦУ села Михальча.

Нагадаємо, священник із села Фарбоване Київської області розповів, чому вирішив перейти до ПЦУ, яке було в нього життя до переходу в Українську церкву і чому Онуфрій навіть не є предстоятелем РПЦвУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Бригада 200: на Донбассе утонул террорист. ФОТО

Стало известно о смерти еще одного российского террориста на Донбассе. В социальных сетях жители ОРДЛО сообщают, что в ставке...