Віряни Московської церкви в Україні погрожують священникам інших Церков через підтримку ПЦУ

-

Читайте также

Віряни Московського патріархату надсилають погрози священникам з інших Церков (Грецька, Кіпрська, Александрійська), які підтримують Православну Церкву України.

Про це повідомляє «Духовний Фронт України» з посиланням  на власні джерела з-поміж духовенства інших Помісних Церков.

Вірян (а можливо і диякон) РПЦвУ, який у соцмережах записаний, як Юліан Диякон, обурився через критику Онуфрія. Він проявив «християнську любов» і обізвав братів по вірі «дибілами», а Вселенського патріарха – «массоном».

Інша користувачка соцмережі Буна Дімінаета написала одному священнику іншої Помісної Церкви, що він «буде горіти в пеклі, якщо не покається», через нібито образи на митрополита Онуфрія. При цьому вона назвала Онуфрія митрополитом Московського патріархату. В кінці свого залякування пеклом, вона надіслала привітання із Днем Трійці.

Ось така «християнська любов» і взагалі, культура спілкування виходить від вірних Московського патріархату.

Нагадаємо, священник із села Фарбоване Київської області розповів, чому вирішив перейти до ПЦУ, яке було в нього життя до переходу в Українську церкву і чому Онуфрій навіть не є предстоятелем РПЦвУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Армия США получит гиперзвуковой ракетный комплекс: названы сроки

Соединенные Штаты в 2023 году получат гиперзвуковой ракетный комплекс дальнего действия Long-Range Hypersonic Weapon (LRHW), пишет Telegram-канал «Военный обозреватель». В...