Військовослужбовці та ветерани ССО ЗСУ візьмуть участь у міжнародних змаганнях

-

Читайте также

Військовослужбовці та ветерани Сил спеціальних операцій (ССО) ЗС України уперше будуть представляти країну під час міжнародних змагань Warrior Games цієї осені, повідомляє пресслужба Командування ССО ЗСУ.

Warrior Games («Ігри воїнів») – це міжнародні змагання з адаптивних видів спорту для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали поранень чи травм при виконанні завдань та службових обов’язків.

Змагання були засновані та проводяться Міноборони США. Цього року Україна вперше отримала запрошення долучитись до змагань і стала 8-ю країною, яка восени 2021 року візьме участь у змаганнях. Ця подія демонструє єдність українських ветеранів із великою міжнародною ветеранською спільнотою, яку поважають у світі.

Реєстрація на відбір до Warrior Games: Team Ukraine завершується вже 30 квітня.

Тож, якщо ви ветеран чи чинний військовослужбовець, дістали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в районі бойових дій АТО/ООС або під час миротворчих операцій за участю України з 1991 року, реєструйтеся на відбір у національну команду на міжнародних змаганнях Warrior Games за посиланням.

Нагадаємо, міністерство у справах ветеранів України працює над змінами до закону про фізкультуру та спорт, щоб зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Флагман Морської охорони Держприкордонслужби зустрів корабель Берегової охорони США. ФОТО

За планом спільних навчань кораблі прикордонних відомств США та України на переході морем відпрацьовували злагодженість дій у міжнародній тактичній...