«Військовий туризм» повинен припинитися, — міністр у справах ветеранів Лапутіна

-

Читайте также

Наразі в Україні існує таке ганебне явище як «військовий туризм», коли високопосадовці чи представники вищої керівної ланки правоохоронних органів приїздять на Донбас на кілька днів, аби згодом отримати документ «Учасник бойових дій«, який дає право на низку пільг. Про це в інтерв’ю на Радіо Свобода розповіла міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Вона зазначила, що питання «військового туризму» має бути припинене, тому що це нівелює статус справжнього захисника держави. «Бо у військових колективах всі бачать, хто і де був. А просто «похід за пільгами» – це не має бути нормальною практикою в умовах, коли йде війна», наголосила Юлія Лапутіна, додавши, що це її принципова позиція.

Міністр окремо наголосила, що документи про надання статусу подають відомства, в яких «шукачі» проходять службу.

«Але, дійсно, зараз, якщо це буде залежати від мене, то комісія, яка є по наданню статусу… Вона, до речі, цього року надала статус учасників бойових дій 670 особам з числа добровольців. І ось це для мене найбільш показово», підкреслила очільниця Мінветеранів.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у минулому році ветерани війни на Донбасі отримали 539 квартир.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В России паникуют из-за о возможной передачи Украине афганских Super Tucano

Помните разговоры о том, что Украина может приобрести легкие штурмовики A-29 Super Tucano? Затем эти разговоры сошли на нет,...