Військові ЗСУ отримають премію до Дня захисників України

-

Читайте также

Грошову премію отримають військовослужбовці Збройних Сил України, у яких немає дисциплінарних стягнень. Відповідне доручення підписав Міністр оборони України Андрій Таран.

Про це повідомляє АрміяInform.

«Відповідно до статті 15 Дисциплінарного статуту ЗС України, статті 51 Бюджетного кодексу України за підсумками роботи в січні-вересні 2021 року і з нагоди Дня захисників і захисниць України дозволяю заохотити військовослужбовців, які не мають не знятих дисциплінарних стягнень (крім військовослужбовців строкової військової служби та курсантів з числа громадян, які не проходили військову службу), грошовою премією в розмірі 2500 гривень (до видачі на руки)», — йдеться в окремому дорученні глави вітчизняного оборонного відомства.

Крім того, нагадаємо, що Верховна Рада України схвалила в цілому законопроєкт № 6052 щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік». Документом, зокрема, передбачено збільшення видатків Міноборони за фондом грошового забезпечення для покриття заборгованості з одноразових додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовцям. Після того, як Президент України підпише закон, буде виділено додаткові кошти, які відомство невідкладно спрямує у війська для здійснення належних виплат військовослужбовцям.

Як повідомляла група «ІС», у Командуванні об’єднаних сил ЗСУ відбувся урочистий захід з нагоди Дня захисників та захисниць України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Расхищение недр Крыма: как оккупанты ведут незаконную добычу песка

Массовое переселение в оккупированный Крым лояльного к тамошним «властям» российского населения наталкивается на объективную проблему – недостаток мест для...