Військові медики повідомили про стан воїнів ЗСУ, які отримали важкі поранення на фронті

-

Читайте также

Стан п’яти поранених, доставлених з передової у харківський шпиталь 26-27 лютого, стабільний, загрози життю немає. Про це повідомив провідний хірург Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові Сергій Шипілов, пише «Укрінформ».

«26 лютого був доставлений військовий у тяжкому стані, з важким кульовим пораненням грудної клітки, з ушкодженням правої легені, ушкодженням реберного каркаса та пораненням м’яких тканин стегна. Йому надано повноцінну спеціалізовану допомогу. Було накладено вакуумну пов’язку та виконано повторну хірургічну обробку ран. Наразі стан оцінюється як середньої важкості. Пацієнт уже активізований, він ходить», — розповів хірург.

За інформацією Шипілова, в суботу, 27 лютого, до Харкова доставили ще 4 військовослужбовців, які отримали важкі вибухові поранення. У двох із них масивні ушкодження нижніх кінцівок.

«В одного – ушкодження обох нижніх кінцівок, ще в одного – важке ушкодження лівого стегна, в третього – важке поранення кісток лицьового черепа, у четвертого – досить важка акубаротравма, він отримує допомогу в ЛОР-відділенні», — сказав лікар.

Військовим, які частково втратили кінцівки, наклали вакуумні пов’язки. У бійця з травмою черепа заплановане оперативне втручання з використанням спеціальних металевих пластин, щоб відновити функції нижньої щелепи.

Як повідомляла група «ІС», окупанти проводять дистанційне мінування на Маріупольському напрямку.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ на параді до 9 травня пройшлися тюремники та діти

“Побєдобєсіє” у Російській Федерації вже давно перестало дивувати суспільство своїми різноманітними іпостасями та химерними формами, яких воно набуває під...