Віце-прем’єр міністр Резніков повідомив про ситуацію з COVID-19 на окупованих територіях

-

Читайте также

Так звана влада окупованих територій Донецької та Луганської областей ретельно приховує ситуацію з коронавірусом. Але є інформація про те, що там є достатньо багато захворілих, у тому числі серед бойовиків. Про це розповів віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і представник України в політичній підгрупі ТКГ Олексій Резніков в інтерв’ю «Сьогодні».  

«Нам відомо, що вони приховують реальну картину на тимчасово окупованих територіях. Нам відомо, що у них вже хворіє, в тому числі, і військовий контингент. Вони привозять туди лікарів-інфекціоністів з РФ. Природно, насамперед, у них завдання забезпечувати нерозповсюдження коронавірусу у військах. На сьогодні у них підвищена статистика хворих на пневмонію. Вони вводять обмежувальні заходи», — повідомив він.

За його словами, під виглядом боротьби з коронавірусом намагаються обмежити приїзд представників СММ ОБСЄ, Міжнародного Червоного Хреста.

Така ж плачевна картина і в окупованому Криму.

«Вони запитують тести в РФ, але вони розуміють, що на території окупованого Криму одним із джерел поширення вірусу є візитери з РФ, де теж статистика безстороння, і вони перестали це приховувати. За нашою інформацією, в окупованому Криму відбуваються акти вандалізму по відношенню до автомобілів не на кримських номерах. Тобто, це візитери, яких кримчани не хочуть бачити, оскільки розуміють, що вони потенційні джерела поширення вірусу», — розповів Віце-прем’єр міністр.

Як повідомляла група «ІС», тема нарад угруповання «ДНР» різко змінилася: терористам вже не до святкування 9 травня.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Rapid Trident-2021: в ЗСУ розповіли про особливості цьогорічних українсько-американських навчань

20 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочинаються українсько-американські...