Ветеранський фонд України: в уряді повідомили про дату початку роботи

-

Читайте также

В Україні запрацює ветеранський фонд. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигапь. Він зокрема зауважив, що це рішення дозволить акумулювати кошти, що будуть спрямовані винятково на підтримку ветеранів, зокрема ветеранського бізнесу.

«Новостворений фонд допоможе залучати фінансові та матеріально-технічні ресурси для реалізації програм і проєктів, які спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, відновлення фізичного й психічного здоров’я, підвищення професійного й освітнього рівня та ведення підприємницької діяльності», — додав очільник уряду.

Також під час засідання уряду Шмигаль анонсував створення нових електронних сервісів для ветеранів, йдеться про створення єдиного державного реєстру ветеранів війни та електронного кабінету ветеранів.

Як зазначається у пояснювальній записці до постанови, ухваленій на Кабміні, «діяльність фонду стимулюватиме розробку і впровадження сучасних проєктів, спрямованих на підтримку ветеранів та членів їхніх родин, сприятиме реадаптації ветеранів до соціуму. Фонд також буде стартовим майданчиком для підтримки ветеранського бізнесу, у тому числі за рахунок надання грантів».

Український ветеранський фонд буде знаходитися в сфері управління Міністерства у справах ветеранів. Джерелами фінансування цієї організації будуть держбюджет, а також добровільні внески фізичних та юридичних осіб, у томі числі іноземних, незаборонені законодавством.

Як повідомляла група ІС, компенсацію на придбання житла отримають від держави 190 ветеранів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кампанія РПЦвУ проти Вселенської Патріархії: пропагандисти влаштували чергову провокацію

Чим ближчою стає дата візиту Вселенського патріарха Варфоломія до України, тим більшим стає опір представників Російської Церкви. Відкритий гнів...