Ветеранів залучатимуть до пропагування національної ідеї — Лапутіна

-

Читайте также

Мінветеранів хоче модернізувати політику громадянської ідентичності, зробивши учасників АТО/ООС активними провідниками національної ідеї. Про це заявила очільниця міністерства Юлія Лапутіна під час спілкування з представниками ветеранського руху Донеччини у Донецькому обласному краєзнавчому музеї (Краматорськ), повідомляє пресслужба ДонОДА.

«Зараз ми, зокрема, займаємось модернізацією політики громадянської ідентичності. Ми маємо зробити ветерана, активного громадянина на війні, у мирному житті – активним провідником громадянської ідентичності. Ми хочемо через ветерана нести у суспільство національну ідею для того, щоб ми усі усвідомили важливість цінностей демократичного світу, наші, українські, цінності», — наголосила Лапутіна.

Юлія Лапутіна

Іншими темами обговорення стали нагальні проблеми ветеранів російсько-української війни, їх соціальний захист, питання взаємодії з органами державної влади та національно-патріотичного виховання молоді.

Як повідомляла група «ІС», міністерство у справах ветеранів України працює над змінами до закону про фізкультуру та спорт, щоб зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Боевики «ДНР» несколько лет незаконно удерживают в плену украинца из Ясиноватой: подробности

На оккупированной территории Донецкой области в плену боевиков «ДНР» удерживают 22-летнего Богдана Ковальчука, которому было отказано в "помиловании" из-за...