Верховний лама Калмикії засудив російську агресію проти України

-

Читайте также

На відміну від РПЦ, яка всіляко підтримує путінську авантюру в Україні, глава калмицьких буддистів Шаджин-лама Тело Тулку Рінпоче виступив на підтримку України та засудив російську агресію. Про свою позицію він розповів в інтерв’ю на YouTube-каналі “Алхімія душі”. Це перший антивоєнний виступ російського релігійного лідера такого масштабу, пише «Idel.Реалії».

“Думаю, що це неправильно, ця війна не потрібна. Тим більше, ми живемо в 21 столітті — усі хочуть жити мирно, спокійно, кожна країна хоче розвиватися, ніхто не хоче страждати. Думаю, що українська сторона, звичайно, справді має рацію — вони захищають свою країну, свою землю, свою правду, свою конституцію, свій народ. Дуже складно сказати і прийняти, що росія має рацію, і ця війна потрібна. Це дуже важко сказати, я цього не можу”, — заявив верховний лама республіки.

Він пояснив, що раніше не коментував війну в Україні, оскільки не хотів псувати стосунки російських буддистів із владою. За його словами, багато інших буддійських лідерів росії відкрито підтримали її агресію — сам Тіло Тулку Рінпоче вважає, що вони не можуть робити цього щирішим, якщо справді сповідують буддизм.

У своєму інтерв’ю Шаджін-лама також повідомив, що залишив росію. Зараз він знаходиться в Монголії, де проводить зустрічі з калмиками та іншими російськими буддистами, які поїхали до цієї країни, щоб уникнути мобілізації. Він також допомагає їм із розміщенням.

Як повідомляла група «ІС», в регіонах рф піднімається хвиля протестів проти мобілізації і війни.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Окупанти копають братські могили в Запорізькій області. ФОТО

Поблизу тимчасово окупованого села Терпіння в Запорізькій області рашисти із батальйону імені судоплатова копають могили для масових поховань. Про це...