В Україні розпочато тестування Єдиного державного реєстру ветеранів

-

Читайте также

Міністерство у справах ветеранів розпочинає тестування Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) та Електронного кабінету ветерана. Їх повноцінний запуск планується здійснити до кінця 2021 року, повідомляє пресслужба Мінветеранів.

«Зараз ми закінчуємо роботу над Єдиним державним реєстром ветеранів війни. Також триває робота над електронним кабінетом, завдяки якому кожен ветеран зможе дізнатися про перелік пільг і послуг, які йому гарантовані. Міністерство зі свого боку зможе побачити ступінь реалізації пільгових програм чи програм підтримки державою ветеранів», – повідомив заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук.

За його словами, на сьогодні вже розроблене програмне забезпечення ЄДРВВ та Електронного кабінету ветерана. Наразі разом із тестуванням системи та побудовою комплексної системи захисту інформації, готується пентест (penetration test), який дозволить виявити та у подальшому усунути вразливості в інформаційній системі зокрема й у питанні захисту персональних даних користувачів.

Левчук додав, що тестувати ЄДРВВ Мінветеранів буде спільно з волонтерами та спеціально сформованою фокус-групою.

Як повідомляла група ІС, Мінветеранів створює спеціалізований колцентр з метою надання захисникам України оперативних і фахових консультацій з питань соцзахисту, працевлаштування, реабілітації, психологічної та правової підтримки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Россия проигнорировала рекомендации Совета Европы

Россия не выполнила две рекомендации, которые Европейская комиссия по борьбе с расизмом и нетерпимостью дала ей в 2019 году...