В Україні анонсували концерт співака з РФ, який підтримав окупацію Криму

-

Читайте также

Відомий сервіс з продажу квитків анонсував в Україні концерт російського співака Михайла Шуфутинськго. Відомо, що цей артист не одноразово, у порушення законів України відвідував з гастролями окупований Крим.

«Concertua от мені цікаво, а у вас чи є ще хоч краплина совісті? Як можна організовувати концерт людини яка підтримую окупацію Криму, незаконно відвідує окупований Крим і дає там концерти? Коментарі ви вже закрили на цей допис, тому і звертаюся публічно. Чи ви 7 років не можете визначитися зі своєю позицією та і надалі розповідаєте казки про музикаспорт внєпалітікі. Ні, це є одним із інструментів пропаганди. В даному випадку російського ворога, окупанта та агресора», — написав у Telegram блогер Анатолій Штірліц.

Автор повідомлення зазначив, що Служба безпеки України та Державна прикордонна служба України мали б звернути увагу на цей випадок.

Як повідомляла група «ІС», прикордонники заборонили блогерці з РФ в’їзд до України та виписали штраф.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В ОРДО угрожают обратиться за помощью к Путину и Лукашенко в войне против Украины

Главарь "ДНР" Денис Пушилин заявил, что в случае обострения ситуации на Донбассе он может обратиться за "помощью" к руководству...