В СБУ прокоментували наміри Моргенштерна гастролювати в Україні

-

Читайте также

Російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва), який збирається їхати в Україну з концертами, внесено до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці нашої країни. Як виявилося, в рекомендаціях Служби безпеки України фігурують обидва прізвища знаменитості – Валєєв і Моргенштерн.

Про це пише Obozrevatel.

Так, російській «зірці» забороняється гастролювати в нашій державі.

Речник СБУ Артем Дехтяренко повідомив, що в творчості Моргенштерна пропагується культ насильства і жорстокості, поширення і вживання наркотичних засобів і психотропних речовин. В результаті це створює передумови для конфліктних ситуацій щодо організаторів та учасників концерту з його участю.

У вересні цього року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані Моргенштерном концерти на території нашої країни. Акцентовано на тому, що перебування особи в «списку Мінкульту» автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України.

Видання зв’язалося з представниками однієї з компанії, яка продає квитки на концерт Моргенштерна в Україні. Там заявили, що поки про скасування виступів репера нічого не чути.

«Поки не можемо сказати, чи буде скасування концерту. Зараз немає відповідної інформації, і, отже, про повернення грошей за квитки також не можна нічого сказати. Щойно з’явиться якась інформація – про це повідомлять», – сказали представники компанії.

Як повідомляла група «ІС», російській репер «Моргенштерн» створює загрозу нацбезпеці.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В СБУ прокоментували наміри Моргенштерна гастролювати в Україні

Російського репера Моргенштерна (Алішера Валєєва), який збирається їхати в Україну з концертами, внесено до переліку осіб, які створюють загрозу...