В РПЦ звинувачують Онуфрія у «розколі» Московської патріархії

-

Читайте также

Виключивши поминання патріарха РПЦ Кіріла з плат для літургії, предстоятель Української православної церкви (УПЦ) митрополит Онуфрій зробив ще один крок на шляху “поглиблення розколу в Україні”. Про це заявив настоятель московського храму святителя Миколая в Пижах, 81-річний проповідник Алєксандр Шаргунов, пише «Духовний Фронт» з посиланням на росЗМІ.

Шаргунов сказав, що не тільки вчинена Онуфрієм “підміна” плат для здійснення літургії, антимінсів, а й інші дії здійснені “заради національних інтересів”, а не заради “інтересів церкви” та “божественної істини”, ведуть до розколу.

“Сумно, що частина Української православної церкви, яка була під омофором митрополита Онуфрія, теж “спокусилася” цим, обрала шлях відокремлення від Московської патріархії”, – сказав Шаргунов.

На думку Шаргунова, “все робиться під тиском державної влади”. Шаргунов сказав, що священнослужитель, який обрав інший шлях, прирікає себе “може бути, не просто на якісь важкі випробування — можливо, навіть і на мучеництво, віддачу свого життя, але цінності, які є в церкві, те, що вони означають, дуже дорогого коштують”.

Не лише Шаргунов, а й інші священнослужителі РПЦ вважають, що Онуфрій освятив замість традиційних антимінсів, підписаних Московським патріархом, нові, без згадування в них імені патріарха Кіріла, “під тиском київської влади”, та це ще один крок на шляху поглиблення “розколу в Україні”.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Росіяни продовжують стягувати сили навколо Бахмута — британська розвідка

Російські сили продовжують спрямовувати значну частину своїх спільних військових зусиль та вогневої підтримки на 15-кілометрову ділянку укріпленої лінії фронту...