В росії завели рекордну за десятиліття кількість кримінальних справ про ухилення від служби в армії

-

Читайте также

В росії порушили рекордну за десять років кількість кримінальних справ про ухилення від служби в армії. У період з 1 травня по 20 вересня 2022 року до судів надійшло 410 справ, підрахувало РБК на основі бази даних системи «Правосуддя» та бази Мосміськсуду.

До цього рекорд у кримінальних справах проти ухилистів було поставлено 2021 року, коли в судах опинилося 385 таких справ (2020, 2016, 2013 — менше 300). При цьому від початку мобілізації, 21 вересня, справи за ст. 328 КК (ухилення від проходження військової та альтернативної цивільної служби) практично перестали надходити. Так, з 21 вересня по 30 вересня було зареєстровано лише три справи.

За ухилення від проходження військової служби в рф передбачено покарання у вигляді штрафу до 200 тисяч рублів, примусових робіт на строк до двох років, арешту на строк до шести місяців або позбавлення волі на строк до двох років.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Парламент Німеччини визнав Голодомор геноцидом українців

Парламент Німеччини визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українців. Про це йдеться у повідомленні інформаційного агентства Укрінформ. Резолюція була прийнята більшістю голосів,...