В росії пропонують заборонити продаж алкоголю навколо військових частин

-

Читайте также

У всіх містах рф, де є військові частини, потрібно заборонити продаж алкоголю. До таких заходів в умовах проведення «часткової мобілізації» закликав депутат Держдуми росії Бійсултан Хамзаєв, лідер проекту «Твереза ​​росія».

«Я вважаю, що там, де є військові частини, де збільшується кількість тих, кого призвали, запровадження сухого закону — це правильний крок. Треба наперед враховувати такі речі. Це потрібно зробити скрізь, де така потреба є», — цитують депутата росЗМІ.

За словами політика, сухий закон для призовників дозволить провести «часткову мобілізацію» у спокійній обстановці.

«В армії є свої правила, тобто алкоголь заборонено. З огляду на те, що велика кількість людей тільки належить до цієї системи включитися, заборона алкоголю дозволить мінімізувати ризики криміногенного характеру», — сказав Хамзаєв.

Варто зазначити, що ініціатива російського депутата – багато в чому запізнілий захід. У Мережі всього за пару днів вже повно відео з непристойно нетверезими майбутніми бійцями «другої армії світу», які ледве стоять на ногах (іноді просто лежать при дорозі) або п’яні бійки, що влаштовують вони один з одним.

У разі запровадження озвученої ініціативи слід очікувати на появу в районі військчастин заповзятливих «бабусь» із шмурдяком та повернення до масового вживання «бояришника».

Нагадаємо, Асоціація рітейлерів на початку вересня попросила Мінпромторг рф дозволити їм ввозити міцний алкоголь по паралельному імпорту, який не передбачає згоди виробника.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Кремль намагається зганьбити ЗСУ через фейкові відео з полоненими

Росія намагається зашкодити репутації українських військових шляхом публікації зрежисованих відео з нібито неналежним поводженням з полоненими. Про це повідомила заступниця...