В рф мобілізують навіть інвалідів та хронічно хворих

-

Читайте также

У регіонах росії продовжується мобілізація. Мобілізовані та їхні родичі скаржаться, що «гребуть усіх» — ніколи не служили в армії, після операцій, інсультів, інфарктів, інсулінозалежних діабетиків і навіть людей, які важко пересуваються після травм.

Про це розповідає Сибір.Реалії.

Причина – абсолютна відсутність медкомісій. За словами співрозмовників, мобілізованих обіцяли обстежити пізніше — на пунктах збору, але вже там заявили, що «треба було раніше — і якщо ви тут, значить, здорові!».

Забирали мобілізованих, за словами свідків, без жодного медичного огляду.

«Людям просто міряли тиск і одразу відправляли на збори. Коли їх уже привезли під Владивосток, командир частини на їхні розповіді про операції та інсульти такий: «Ну, скаржтеся у свій військкомат. Що я вам можу зробити?» Начальник медчастини у відповідь: «Раз вас сюди відправили, значить, ви здорові. Тільки від гострого болю ось таблетку дати можу», — розповідають очевидці.

Забрали інсулінозалежного, незважаючи на те, що у нього діабет першого типу, та постійні болі після операції із заміни хребців на штучні. Його забрали прямо з поля, де він працював на тракторі, збирав картоплю. У чоловік 2016 році потрапив у ДТП, був перелом хребта, замість хребців поставили пластини, наново вчився ходити. З того часу у нього болі в хребті так і залишилися. Років зо два тому він лежав у лікарні через загострення – не міг навіть нахилитися, не те, що ходити. Цукровий діабет 1 типу у нього виявили приблизно в той же час, що операцію робили.

«Він постійно перевіряє свою кров на рівень цукру, кілька разів на добу коле інсулін. Якщо не вколоть, впаде в кому. Які там бойові дії він навіть доїхати до України не зможе» — жаліються рідні чоловіка.

«Там взагалі, щиро кажучи, всі п’ють мужики, страшно дивитися. Це вони, мабуть, від шоку, але взагалі страх якийсь: вони всі, кого забрали, п’яні там ходять. У них там немає ні патронів, ні солярки на танках їздити, у них ніякого навчання до пуття немає» — розповідають очевидці.

У військовій частині селища Піщанка Читинського району вже другого дня оголошеної мобілізації не залишилося місць для прибулих резервістів. У п’яти казармах розмістилося близько п’яти тисяч запасників із Забайкалля. Частина з них – з хронічними діагнозами, які спричинили НП прямо на зборах.

Доблесна армія, нема чого сказати.

Як повідомляла група «ІС», після початку мобілізації на третину зросла кількість росіян, які перетинають кордон з ЄС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

СБУ повідомила про підозру громадянину рф, який у змові з Медведчуком готував держпереворот. ФОТО

Служба Безпеки України повідомила про підозру громадянину рф, який готував силове захоплення влади в Україні. За даними СБУ, з цією...