В поліції Києва повідомили дані щодо затриманих від кінця лютого диверсантів

-

Читайте также

За час повномасштабного россійського вторгнення у Києві затримано 313 потенційних учасників 23-х ДРГ. Потенційно ворожих агентів може бути багато, але кримінальний елемент столиці максимально перебуває під контролем правоохоронців, повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Іван Вигівський.

«За час війни у Києві затримано 313 потенційних учасників 23 ДРГ. Звісно, не всі факти знайшли своє підтвердження, але цих 313 осіб, які пройшли за обліками, передано СБУ. Спецслужба далі вже займалася їх документуванням», — розповів керівник столичної поліції в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Він повідомив, що наразі в Києві працюють 10 оперативних груп із виявлення ДРГ.

Відповідаючи на запитання про те, чи багато може бути ворожих агентів нині в столиці, Вигівський сказав: «Потенційно може бути багато. Але для вчинення злочинів потрібна підготовка, певні можливості – це все не так просто. Можливо, хтось якісь ідеї і виношує, але реалізувати їх складно».

У цьому контексті начальник столичного главку наголосив: «Кримінальний елемент максимально перебуває під контролем і органів поліції, і інших правоохоронних органів». «А щодо того, що в Києві і взагалі в нашій державі є люди, які, скажімо так, мають «інші погляди», це справді має місце», — додав він.

Як повідомляла група «ІС», СБУ затримала російського агента, який коригував артобстріли Сумщини.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Швейцарія заморозила російські активи на 7,2 млрд євро

Швейцарія оновила інформацію про російські активи, заморожені у зв'язку з санкціями проти росії. Про це повідомив Державний секретаріат з економічних...