В Підмосков’ї мобілізовані у кулачному бою зі «стариками» намагались вирішити проблему екіпіровки

-

Читайте также

У підмосковному Алабіно мобілізовані військові побили старослужбовців контрактників, коли ті захотіли забрати у них частину екіпіровки та мобільні телефони. Як пише Baza, конфлікт у військовій частині розпочався одразу після приїзду призовників.

Мобілізовані дали відсіч здирникам у масштабній бійці. Близько 20 контрактників було побито. Вони замкнулися в одному з приміщень та викликали поліцію. До частини прибула військова поліція, а потім співробітники МВС. Видання стверджує, що військовим вдалося домовитись, і ніхто з них не написав заяви до поліції.

Зазначимо, що відсутність необхідного екіпірування стало однією з багатьох проблем, з якими зіткнулися призовники в рамках оголошеної в рф «часткової» мобілізації. За словами рекрутів, їм роздають форму попереднього покоління. Проте навіть такий рівень матеріального забезпечення спостерігається не скрізь: у низці частин новобранцям прямо говорять подбати про спорядження самим.

Як повідомляла група ІС, тіло 46-річного мешканця м. Курган було знайдено в їдальні навчального центру, куди його направили після мобілізації. Він наклав на себе руки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Окупанти збудували укріплення на Бахмутському напрямку. ФОТО

Російсько-фашистські окупанти на Бахмутському напрямку збудували фортифікаційні споруди в районі окупованої Володимирівки. Фото укріплень ворога передали "Радіо Свобода" українські військові. "Фортифікаційні...