В ООН розповіли, скільки дітей загинуло на Донбасі через міни та вибухівку

-

Читайте также

Через міни та вибухонебезпечні залишки війни на сході України 42 дитини загинуло і 144 було поранено. Про це інформує Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine.

У більшості випадків жертви серед дітей трапляються, коли діти підбирають вибухонебезпечні речовини, оскільки думають, що це іграшки, йдеться у повідомленні.

Протягом майже семи років конфлікту навчання з питань мінної небезпеки для дітей по обидва боки від лінії розмежування залишається вкрай важливим, наголошують у організації.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, ЮНІСЕФ та IТ Ukraine Association створили навчальну віртуальну подорож для дітей, яке допоможе навчити їх, як себе поводити з мінами та іншими вибухонебезпечними предметами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Погрожують та морять голодом: як командування окупантів «перевиховує» відмовників

За даними групи «Інформаційний спротив», у підрозділах окупантів, які перебувають у східній частині України, з різних причин постійно відбуваються...