В окупованому Маріуполі з-під завалів колишнього заводу дістали десятки тіл загиблих — Андрющенко

-

Читайте также

В окупованому Маріуполі з-під завалів заводу «Октябрь» дістали тіла 70 загиблих, яких повезли ховати в братських могилах у Старому Криму. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.

«В ході розбору завалів МНС Росії по вул. Куїнджі, на території колишнього заводу «Октябрь» знайдено близько 70 тіл загиблих. Причина та сама — людей заперло уламками будівлі після обстрілу», — зазначив він.

Тіла запакували в пластикові мішки та вивезли для поховання у братській могилі в Старому Криму. Загиблих не ідентифікували. За словами місцевих, через стан тіл особи загиблих встановити неможливо.

Нагадаємо, Петро Андрющенко раніше заявив, що росіяни готуються розширити братську могилу в Маріуполі й використати це для інформатаки проти України.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Нацполіція проводить стабілізаційні заходи в Херсоні

У Національній поліції повідомили про те, що близько 200 поліцейських працюють на території звільненого Херсона. За даними поліції, навколо та...